64-920 Piła

ul. Sikorskiego 33

tel. 67 351 78 55

kom. 517 398 954

e-mail: odpe@audiator.com.pl

Wykaz firm

  1. P. P. D. i U. R. "GRYF"
    ul. Małopolska 23, 70-515 Szczecin
     
  2. Pilskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.
    Al. Piasta 32, 77-400 Złotów
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Jastrowie
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Miały
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Nowa Święta
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Piła
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Gołańcz
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Kłębowiec
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Wieleń
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Kujan
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Krajenka
    • Zakład Przemysłu Drzewnego Człopa
       
  3. Spółdzielni Pracy "DRZEWIARZ"
    ul. Domańskiego 7/9, 77-400 Złotów
     
  4. Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłu Spożywczego "Spomasz"
    ul. Powstańców Wlkp. 23, 64-510 Wronki
     
  5. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe "AGROL" Sp. z o.o.
    z siedzibą w Wołczynie, 74-230 Mielęcin
     
  6. "AMH-STYLE POLSKA HOINGHAUS & OLDEMEIER" Sp. z o.o. Czarnków
     
  7. "EUROPLAST" S.A.
    ul. Glinki 144, 85-950 Bydgoszcz
     
  8. "AMI" Sp. z o. o.
    ul. Cietrzewia 114, 85-446 Bydgoszcz
     
  9. Spółdzielni Pracy i Wytwórczości Konfekcji Lekkiej
    ul. Pomianowskiego 23 ,86-010 Koronowo
     
  10. Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego "Romapol" Sp. z o. o.
    ul. Warsztatowa 8, 64-920 Piła
     
  11. Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego w Pile S.A.
    ul. Warsztatowa 8, 64-920 Piła
     
  12. Spółka "ARCON-POLSKA" z Rogoźna
     
  13. Chodzieska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"
    ul. Ofiar Gór Morzewskich 60, 64-800 Chodzież
     
  14. "AGROMET-ROFAMA" Fabryka Maszyn Rolniczych Przedsiębiorstwo Państwowe
    ul. Fabryczna 7, 64-610 Rogoźno Wlkp
     
  15. Fabryka Metalowa "METALEX" Spółka z o.o.
    Al. Wojska Polskiego 66, 64-920 Piła
     
  16. "AUTO-PIL" Sp. z o.o.
    ul. Bydgoska 190, 64-920 Piła
     
  17. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "PILTAR" Sp. z o.o. w Pile
    ul. Bydgoska 133, 64-920 Piła
     
  18. Pomorski Zakład Przemysłu Wełnianego "MEGATEX" Sp. z o.o. Łódź Oddział Okonek
    ul. Niepodległości 30, 64-885 Okonek
     
  19. Zakładu Produkcji Spożywczej "CLEMATIS" Sp. z o.o.
    Pobórka Wielka 35A, 89-340 Białośliwie
     
  20. "Lemco - Polska" Sp. z o.o.
    ul. Sierakowska 46, 64-510 Wronki
     
  21. "SCANSTONE POL" Sp. z o.o. Szczecin
     
  22. "BIG CARTON SZCZECIN" S.A.
    ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska
     
  23. "BUDIROL" S.A.
    ul. Żeromskiego 14, 14-500 Braniewo
     
  24. Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich "ODRA"
    ul. Sołtana 1, 72-600 Świnoujście
     
  25. Spółdzielnia Kółek Rolniczych
    ul. Drawska 19, 78-540 Kalisz Pomorski
     
  26. "AGROPLON GOGOLICE" Sp. z o.o.
    ul. Sklepowa 4, 02-482 Warszawa
     
  27. Gospodarstwo Rolne "Farm-Pol" Sp. z o. o.
    64-834 Wyszyny k/Budzynia
     
  28. Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo - Młynarskiego "PZZ"
    ul. Niekładzka 1, 72-300 Gryfice
       
  29. Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego
    ul. Marchlewskiego 11, 72-100 Goleniów
     
  30. "ASTER-MEBEL" Sp. z o. o.
    ul. Bolesława Prusa 1, 64-100 Leszno
    Fabryka Mebli Tapicerowanych
    ul. Sikorskiego 82, 64-980 Trzcianka
     
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "AKRO" S.C.
    Al. Piasta 11A, 77-400 Złotów
     
  32. Agencja Handlowa "POLMAR" Sp. z o.o.
    ul. Hubego 17, 77-400 Złotów
     
  33. Przedsiębiorstwa Melioracyjnego Sp. z o.o.
    ul. Polna 1, 72-400 Kamień Pomorski
     
  34. "ELIKAM - PLUS" Sp. z o.o. w upadłości
    Kossaka 110, 64-920 Piła
     
  35. "ALTVATER PIŁA" Sp. z o.o.
    ul. Łączna 4a, 64-920 Piła
     
  36. Spółdzielnia Pracy "UNIPRAL" Sp. z o. o.
    ul. Polna 1, 64-920 Piła
     
  37. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w likwidacji
    ul. Margonińska 39, 64-800 Chodzież - Rataje
     
  38. Zakładów Naprawczych Lokomotyw Spalinowych w Pile Spółka z o. o.
    ul. Warsztatowa 8, 64-920 Piła
     
  39. "PORTA PETROL" S.A. w upadłości
    ul. Karsiborska 35, 72-610 Świnoujście 10
     
  40. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "ERG" w Szczecinku
    ul. Słowiańska (JAR) nr 45, 78-400 Szczecinek
     
  41. CENTRUM DYSTRYBUCJI NABIAŁU Zbigniew Wójcik
    ul. Połczyńska 19a, 78-300 Świdwin
     
  42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BARAN" Spółka z o.o.
    Rzeźnia i masarnia
    ul. Ogrodowa 4, 64-820 Szamocin
     
  43. "BIKON" Sp. z o.o.
    ul. Górecka 81, 61- 483 Poznań
     
  44. Pomorska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
    ul.Drawska 13, Złocieniec
     
  45. Przedsiębiorstwo Przemysłu Terenowego
    ul. Sikorskiego 2, 72-200 Pyrzyce
     
  46. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ANDROMAG" Sp. z o.o.
    ul. Robotnicza 197, 82-300 Elbląg
     
  47. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "KIS" Sp. z o. o.
    ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła
     
  48. "POLNEY" Sp. z o.o.
    ul. Lenartowicza 7a, 85-133 Bydgoszcz
     
  49. "AGROL" Sp. z o. o. w Jasionnej
    82-325 Markusy
       
  50. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ELZAMSTAL" Sp. z o. o. w Elblągu
      
  51. Przedsiębiorstwa Handlu Spożywczego w upadłości
    ul. Kościuszki 3, 82-500 Kwidzyń
     
  52. Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy "Madal"
    ul. Daleka 117, 89-200 Malbork
          
  53. Pilskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
    ul. Kossaka 110, 64-920 Piła
     
  54. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa "BIOCHEM" Sp. z o.o.
    ul. Krzywa 9, 64-920 Piła
     
  55. Zakłady Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ZET-ER-BE" Spółka z o.o.
    ul. Górna 7, 64-810 Kaczory
     
  56. PH "TRANS-GUM" Sp. z o. o. w Łobzie
     
  57. Towarzystwo Budowlane "ŚRÓDMIEŚCIE" Sp. z o.o.
    ul. Hetmańska 26, 82-300 Elbląg
     
  58. "ELZANAS" Zakład Handlowy Sp. z o.o.
    ul. Dojazdowa 14, 82-300 Elbląg
     
  59. Gminna Spółdzielnia "SCH" w Szymankowie
    Al. Wojska Polskiego , 82-200 Malbork 
     
  60. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane "TEKTON" S.J.
    ul. Bydgoska 188, 64-920 Piła
     
  61. Przedsiębiorstwo Projektowo Inżynieryjne"EKOLOG-1" Sp. z o.o.
    64-920 Piła
     
  62. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Brdowie
    62-130 GOŁAŃCZ
     
  63. "AVES" Sp. z o.o. w Rogoźnie
    ul. Czarnkowska 22, 64-610 Rogoźno
     
  64. "GOLIAT INNOVATIONS" Roman Polaszek
    ul. Towarowa 13, 64-920 Piła
     
  65. "EKOLOG-INWEST" Sp. z o.o.
    ul. Okrzei 18, 64-920 Piła
     
  66. "EKOLOG-HOLDING" S.A.
    ul. Okrzei 18, 64-920 Piła
     
  67. Zakład Budownictwa Ogólnego "DOM" B.E. Fenske Sp. j.
    ul.Buczka 27d, 64-920 Piła
     
  68. "ENTEL" Sp. z o.o.
    ul. Wapienna 36, 64-920 Piła
     
  69. Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Okonku
    ul. Lipowa 15, 64-965 Okonek
      
  70. "Wienerberger" Osiek sp. z o.o.
    ul. Ostrobramska 79, 04-175 Warszawa
     
  71. Przedsiębiorstwem Projektowo - Inżynieryjne "Ekolog" sp. z o. o. w upadłości
    ul. Okrzei 18, 64-920 Piła
     
  72. "FUNDAMENT" Sp. z o.o.
    ul. Jasionna 57, 64-510 Wronki
     
  73. Pracownia Złotnicza "ADULAR"
    ul. Lipowa 29L, 62-100 Wągrowiec
     
  74. "MET - SPAW" sp. z o. o.
    ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
     
  75. Spółdzielczy Zakład Usługowo-Produkcyjny
    Grabówno 57, Miasteczko Krajeńskie
     
  76. "MONTOBET"Sp. z o.o.
    ul. Mickiewicza 37, 88-400 Żnin
     
  77. "Patria-Top" Sp. z o.o.
    ul. Spółdzielcza 1, 64-730 Wieleń
     
  78. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im "Jedność"
    Kwielice 32, 59-150 Grębocice
    • Kwielice
    • Kłębanowice
    • Radawnice
    • Buczyna
       
  79. Spółdzielnia "NOTEX"
    ul. Piekary 12, 64-800 Chodzież
     
  80. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. XX-lecia w Słupowej
    89-240 Kcynia
     
  81. PPHU "NOWE" Spółka z o.o.
    Nowe 14, 62-100 Wągrowiec
     
  82. "SKWARNA" Sp. z o.o.
    ul. Łużycka 30, 74-300 Myślibórz
     
  83. Spółdzielnia Produkcji Rolnej "GÓRKOWO" w Głogowie
    ul. Zielona 1, 67-200 Głogów
     
  84. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane
    ul. Spółdzielcza 2A, 67-222 Jerzmanowa
     
  85. "BARON-POLSKA"Sp. z o.o.
    ul. Kamienna 2, 64-920 Piła
     
  86. "CERAMIKA"Sp. z o.o.
    ul. 1-Maja 27, 56-210 Wąsosz
     
  87. Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych " INSTAL" S.A.
    ul. Struga 31, 70-777 Szczecin
     
  88. Firmą Handlową "SARP" Sp. jawna, P. Roggenbuck, S. Augustynowicz
    Al. Piasta 11G, 77-400 Złotów
     
  89. "MIDAS INVESTMENT" S.A.
    ul. Adama Biedrzyckiego 9, 60- 272 Poznań
     
  90. FOODPIL" Spółka z o.o.
    ul. Matwiejewa 42, 64-920 Piła
     
  91. "AHM-STYLE MODA DAMSKA" spółka z o. o.
    ul. Ogrodowa 14, 64-700 Czarnków
     
  92. "SEVEN SPRINGS" Sp z o. o.
    ul. Południowa 25, 71-001 Szczecin
     
  93. Klub Żużlowy POLONIA
     
  94. "Ekonaft" Sp. z o.o.
    ul. Wojska Polskiego 5, 78-449 Borne Sulinowo
      
  95. "NOVA CLUB" BAR.LOUNGE.MUSIC
    ul. Kossaka 16, 64-920 Piła,
     
  96. "SCAN SHIPPING POL" Sp. z o.o. w Szczecinie
     
  97. “AGRO -MŁYN" S.c. E. Wnuk, R. Starak
    ul. Kordeckiego 18, 89-340 Białośliwie
     
  98. Spółdzielnia Kółek Rolniczych
    Srebna Górzeja, 62-120 Wapno
     
  99. Agencja Rozwoju Północnej Wielkopolski w likwidacji
    ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
     
  100. Zakłady Mięsne ''Dolina Noteci'' Polanowo k/Wyrzyska
    Polanowo 27 A,  83 - 300 Wyrzysk
     
  101. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji Batorowo
    77 - 420 Złotów
     
  102. Parside Flexibles S.A. (Olimp Flex S.A.)
    ul. Za Dworcem 8, 77 - 400 Złotów
     
  103. PP Polkon S.A. w likwidacji
    ul. Kopernika 32, 64 - 980 Trzcianka
     
  104. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w likwidacji w Dobrej Szczecińskiej
    z/s w Dołujach,  72 - 002 Dołuje, ul. Słoneczny Sad 17
     
  105. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Pile
    z/s w Wałczu,  ul. Bydgoska 98, 78 - 600 Wałcz
     
  106. Kaliak Sp. z o.o. w likwidacji
    ul. Kruczkowskiego 12/3, 64- 800 Chodzież
     
  107. Gminna Spółdzielnia ''Samopomoc Chłopska" w likwidacji
    64 - 930  Szydłowo
     
  108. 'ACCONA'' S.A. w upadłosci likwidacyjnej
    ul. Kujańska 10 B, 77 - 400 Złotów
     
  109. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w likwidacji w Drezdenku                                                                    ul.Piłsudzkiego 8, 65 - 930 Drezdenko
     
  110. 'AVANT'' Sp. z o.o. w  likwidacji
    ul. Kujańska 10 B, 77 - 400 Złotów
     
  111. BLOEMEXIM Sp. z o.o. w upadłości
    ul. Autostrada Poznańska 1, 71- 001 Szczecin
     
  112. Matkowski S.A., Zakład w Krzyżu Wlkp, Złotowie, Bornem Sulinowie
    ul. Kujańska 10, 77 - 400 Złotów
     
  113. CARGO SERVICE Sp. z o.o. w upadłości
    w upadłości likwidacyjnej, ul. Uznamska 4, 70 - 853 Szczecin
     
  114. Grupa INTER CADR Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Ks. Bogusława X 15/5, 70 - 441 Szczecin
     
  115. Spóldzielnia Mieszkaniowa ''MARPOL" w likwidacji
    Marcinkowice 79, 78 - 641 Tuczno
     
  116. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Usług Technicznych ''GROT'' Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul.Górnicza 6 A, 59 - 500 Złotoryja
     
  117. Klub Sportowy ''GÓRNIK" Polkowice w upadłości likwidacyjnej
    ul.Kopalniana 4, 59 - 100 Polkowice
     
  118. Powszechna Spółdzielnia Spożywców "SPOŁEM" w Trzciance  
    ul. Pl. Pocztowy 1, 64 - 980 Trzcianka
     
  119. Turystyczno - Handlowa Spółka z o.o. "PELIKAN" w Lubiewie
    66 - 530 Drezdenko
     
  120. FOREST
     
  121. Info Consulting
    ul. Kopernika 32, 64 - 980 Trzcianka
     
  122. Zakład Płyt Wiórowych w upadłości
    ul. Wieleńska 2, 64 - 700 Czarnków 
     
  123. NORDHOLZHAUS
    ul. Sikorskiego 57 A, 64 - 980 Trzcianka
     
  124. GRANUM Złotów  
    ul. Miła 1, 77 - 400 Złotów
     
  125. Predsiębiorstwo Konstrukcji  Energetycznych "ELBUD" w upadłości  
    ul. Przemysłowa 3, 64 - 780 Wieleń
     
  126. Spółdzielnia Usług Rolniczych Trzcianka
    ul. Wieleńska 2, 64 - 980 Trzcianka
     
  127. POLAM
    ul. Motylewska 5, 64 - 920 Piła
     
  128. GS Krzyż
    ul. Plac Zwycięstwa 1/2,64-950 Krzyż Wielkopolski
     
  129. Spółdzielnia Projektowania i Usług "Inwestprojekt" w likwidacji
    ul. Sikorskiego 33, 64 - 920 Piła 
     
  130. Spółdzielnia Handlu Produkcji i Usług  
    ul. Tetmajera 16,64-980 Trzcianka
     
  131. Spółdzielnia Handlowo - Usługowa "MLECZSPOŻ" w Chodzieży
    ul. Rynek 3, 64 - 800 Chodzież
     
  132. PPHU "TIS" Piła
    ul. Wyspiańskiego 104, 64 - 920 Piła
     
  133. Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego "TRANSMEBLE" 
    ul. Sikorskiego 57 a, 64 - 980 Trzcianka
     
  134. Zakład Produkcji Drewna "LAS" w upadłości 
    ul. 27-go Stycznia 47/48, 64 - 980 Trzcianka
     
  135. Państwowy Ośrodek Maszynowy w upadłości
    ul. 27-go Stycznia 42/43, 64 - 980 Trzcianka
     
  136. "ROLPAX" Wałcz 
     
  137. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie"Żelichowo 
    64 - 763 Kuźnia Żelichowska
     
  138. Handlowa Usługowa Spółdzielnia Ogrodnicza w likwidacji
    ul.Poznańska 58, 64 - 920 Piła
     
  139. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w upadłości
    ul. IV Dywizji Piechoty 6c, 77 - 420 Lipka
     
  140. "BAWEX" Firma Handlowo - Hurtowo - Usługowa
    ul. Ludowa 30/4, 64 - 920 Piła      
  141. - RolniczaSpółdzielniaProdukcyjna                                                                                                                                                                 
      w Unieminie, 78-446 Silnowo
    - Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Ogartowie, 78-320 Połczyn Zdrój
    - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sikorach k. Czaplinka
     
  142. RFPG -JARFI w upadłości likwidacyjnej, Zakład w Przemkowie
    z siedzibą przy ul. Smolna 3/2, 67-200 Głogów
     
  143. Biuro Techniczno - Handlowe "HOLD" Sp.z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Morenowa 26, 71-784 Szczecin
     
  144. Przedsiębiorstwo "JASBUD" Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Szczecinie
    ul. Tartaczna 78, 70-893 Szczecin
     
  145. HOME STORE Sp. z o.o.
    ul. Drawska 1, 64-761 Krzyż Wlkp.
     
  146. HOL-POL Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Autostrada Poznańska 1, 71-001 Szczecin
     
  147. POWERBUD Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Świętojańska 16, 64-920 Piła
     
  148. ZIEMPIL S.A. w likwidacji
    ul. Walki Młodych 30, 64-920 Piła
     
  149. Zakład Usług Żeglugowych Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Ludowa 16, 71-700 Szczecin
     
  150. INTER LOK S.A. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Zakopiańska 1, 64-920 Piła
     
  151. BUDCHEM Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    ul. Moczyńskiego 8/10, 70-492 Szczecin
     
  152. GIEMA POLSKA Sp. zo.o.
    ul. Janowiecka 94, 62-100 Wągrowiec
     
  153. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno - Budowlanych
    "HYDRAD" Ryszard Drabik
    ul. Kossaka 123, 64-920 Piła
     
  154. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jaktorowie
    Jaktorowo 15, 64-820 Szamocin
     
  155. PPHU "Perfekt"
    ul. Chociszewskiego 2A, 64-100 Leszno                                                                                                                                                    

  156.   EUROFENSTER Sp. z o.o. w upadłości,

            ul. Kr Jadwigi 1, 74-400 Dębno                                                                          

  157.   Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kobylec w likwidacji,

            62-100 Wągrowiec

  158.   WARMA Grudziądz

  159.   Pilska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.,

            ul. Kossaka 101, 64-920 Piła

  160.   PPHU "PERFEKT",

            ul. Chociszewskiego 2A, 64-100 Leszno

  161.   Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Mirosławiec,

            ul. Sprzymierzonych 45 b, 78-650 Mirosławiec

  162.   ACCONA S.A. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Kujańska 10B, 77-400 Zlotów

  163.   Spółdzielnia Pracy GUMET w likwidacji,

            ul. Rybaki 14, 64-700 Czarnków

  164.   Marek Gogoliński "Trans-Druk" Usługi Transportowe, 

            ul. Kondratowicza 12/6, 64-920 Piła

  165.   BIO-TRANS Sp. z o.o. w upadłości,

            ul. Bolesława Śmiałego 15/8, 70-348 Szczecin

  166.   Spółdzielnia Pracy "TECHMOC" w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Łowiecka 17, 77-400 Złotów

  167.   Spółdzielnia Pracy Zaopatrzenia Rolnictwa "Samopomoc Chłopska" w likwidacji,

            ul. Bydgoska 83, 78-600 Wałcz

  168.   BGDe PLUS Spółka z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań

  169.   PBG "BASKET" S.A. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Skórzewska 35 Wysogotowo, 62-081 Przeźmierowo

  170.   PPHU "BAGUETTE" spółka jawna w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Gierymskiego 5, 64-920 Piła

  171.   Przedsiębiorstwo Budowlane "BETPOL" Donowski, Wysocki sp.j.,

            ul. Ks. Piotra Skargi 57, 64-980 Trzcianka

  172.   Przedsiębiorstwo Drogowe "EMULEX ULHURSKI" Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Cz. Tańskiego 16, 73-102 Stargard Szczeciński

  173.   P.P.H. "FLORAMOR" Sp. z o.o. w upadłości,

            ul. A.Struga 15, 70-784 Szczecin 

  174.   NITRECO POLAND  Sp. z o.o. w likwidacji,

            ul. Małopolska 43, 70-515 Szczecin

  175.   PHU "MAGNES BIS" Halina Wyrzykowska w upadłości,

           ul. Panieńska 7-8, 82-300 Elbląg

  176.   WINKOWSKI ENGINEERING Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Warsztatowa 8, 64-920 Piła

  177.   ENERGOPIL Sp. z o.o. w likwidacji,

            ul. Poznańska 34, 64-920 Piła

  178.   STABILIZACJA POLSKA Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Bałtycka 61, 61-017 Poznań

  179.   MAD-DOM Gursz Marczak Szurpit spółka jawna w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Rynkowa 7, 64-840 Budzyń

  180.   Spółdzielcze Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej "MARUNOWO-KRUSZEWO"

            Marunowo 3, 64-700 Czarnków

  181.   ZPU "BOGRA" S.C. Zenon Boguszyński, Jacek Grębowski,

            ul. Łukasiewicza 1, 64-800 Chodzież

  182.   KIM HURT Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Orzeszkowej 8B, 72-400 Kamień Pomorski

  183.   Handel Art. Spożywczymi i Przem. Urszula Rochowiak,

            ul. Kościuszki 26c, 89-350 Miasteczko Kraj.

  184.    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej,

            ul. Lidzbarska 31, 13-200 Działdowo

  185.    PHU „RENT” Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej

            ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 85, 66-400 Gorzów Wlkp.

  186.    SERWIS USŁUG ŻEGLUGOWYCH Spółka z o.o. w  likwidacji

            ul. Wojska Polskiego 20/5, 70-471 Szczecin

  187.   GRUPA NAPIERALSKI Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej

            ul. Wojska Polskiego 5, 14-100 Ostróda

  188.   DREW-MARK Spółka z o.o.  w upadłości likwidacyjnej

           ul. Cmentarna 5, 64-915 Jastrowie

  189.   Firma Handlowa „KAMA” Kazimierz Machul w upadłości likwidacyjnej

           ul. Kopernika 11, 14-400 Pasłęk

  190.   Zakład Usługowo-Handlowy RTV Sklep Wielobranżowy Krystyna Machul

           ul. Kopernika 11, 14-400 Pasłęk

  191.   Spółdzielnia Usług Rolniczych

           ul. Rolna 8, 64-700 Czarnków

  192.   ROKKOL Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

           ul. Junaków 4, 82-300 Elbląg

  193.   Gaz&Oil Project Management Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

           ul. Kosynierów Gdańskich 54B, 82-300 Elbląg

  194.   CONSUMER MARKETING Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

           ul. Sprzętowa 3/17, 10-467 Olsztyn

  195.   AZ HALE MONTAŻ Sp. z o.o. Sp.k. (dawniej AZ HALE Sp. o.o.)

           w upadłości likwidacyjnej

           ul. Listopadowa 22, 50-153 Poznań

  196.   AUDIOINSTALACJE.PL w upadłości likwidacyjnej Tomasz Kuźniewski

           ul. Chłodna 3/10, 60-224 Poznań

  197.   „PIL-CAR” Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej

           ul. Siemiradzkiego 27, 64-920 Piła

  198.   ELITARNI Spółka z o.o. sk w upadłości likwidacyjnej

           ul. Spółdzielcza 1, 64-000 Kościan

  199.   Spółdzielnia Inwalidów „POSTĘP”  w upadłości likwidacyjnej

           ul. Fromborska 2, 82-300 Elbląg

  200.   DELTA Spółka z o.o.

           ul. Gustawa Gizewiusza 29B, 14-100 Ostróda

  201.   FORGHIT Spółka z o.o.

           ul. Daleka 122, 82-200 Malbork

  202.   Mazurskie Meble Szynaka Interline Spółka z o.o.

           ul. Makuszyńskiego 4, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

  203.   Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o.

           ul. Wiejska 16, 05-800 Braniewo

  204.   Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Spółka z o.o.

           ul. Ostródzka 53, 14-200 Iława

  205.   Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka z o.o.

           ul. Kardynała Wyszyńskiego 37, 14-200 Iława

  206.   STARS Spółka z o.o.

           ul. Jana III Sobieskiego 43, 14-200 Iława

  207.   TERMO Spółka z o.o.

           ul. Ostródzka 3, 14-140 Miłomłyn

  208.   TOP TRANS Transport i Spedycja Krzysztof Krawczyk

           ul. Sikorskiego 12C, 14-200 Iława

  209.   ZPUH „ORION” Adam Licznerski

           Bogaczewo 7a, 82-310 Elbląg

  210.   Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PAPIRUS II”

           Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej

           ul. Lotników 51, 73-102 Stargard Szczeciński

  211.   Zakład Produkcyjno-Handlowy „ASTA”

           77-424 Zakrzewo

  212.   „SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w likwidacji

           Aleja Piasta 11, 77-400 Złotów

  213.   Gminna Spółdzielnia „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”

           Pl. Wiosny Ludów 5, 64-850 Ujście

  214.   PIEKARNIA Kazimierz Janczak w upadłości likwidacyjnej

           ul. Henryka Dąbrowskiego 25, 59-100 Polkowice

  215.   MG MARKET Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej

           ul. Łukasińskiego 116, 71-215 Szczecin

  216.   INOX GROUP Spółka z o.o. s.k.a.

           w upadłości likwidacyjnej

           ul. Częstochowska 21, 62-800 Kalisz

   

Wersja do druku